DIXI 4 S

Model DIXI 4 S je hydraulický kompaktný lis v kvalitnom optickom prevedení a výhodnou cenou. Celá technológia, vrátane valcov a kotúčov pásky je integrovaná do vnútra lisu. Priestorovo úsporné riešenie spočíva v plnení lisovacej komory zhora. Malá rozťažnosť cca 0,7 m² umožňuje inštaláciu zariadenia DIXI 4 S aj v relatívne úzkych priestoroch.

DIXI 5 S-K

Model DIXI 4 S je hydraulický kompaktný lis v kvalitnom optickom prevedení a výhodnou cenou. Celá technológia, vrátane valcov a kotúčov pásky je integrovaná do vnútra lisu. Priestorovo úsporné riešenie spočíva v plnení lisovacej komory zhora. Malá rozťažnosť cca 0,7 m² umožňuje inštaláciu zariadenia DIXI 4 S aj v relatívne úzkych priestoroch.

DIXI 10 S

Model DIXI 10 S je najmenší model základnej úrovne s vysokou lisovacou silou s minimálnymi nárokmi na priestor. Je vhodný napr. pre maloobchody pre spracovanie fólie a kartonáže. Mikroprocesorové ovládanie s jasným LCD displejom umožňuje rýchle a jednoduché prepínanie medzi kartonážou a fóliou. Špeciálne nastavenie "fólia" zabraňuje roztiahnutiu fólie. Funkcia automatického spustenia pri zatváraní klapky zjednodušuje prevádzku DIXI 10 S a šetrí čas. Automatické vyklápanie balíkov poskytuje potrebný komfort pri vyprázdňovaní lisu.

DIXI 18 S

Model DIXI 18 S s 18 t tlakovou silou je vhodný na použitie napr. v maloobchodných alebo priemyselných podnikoch na lisovanie fólie a kartónov. Mikroprocesorové ovládanie s jasným a viacjazyčným displejom LCD umožňuje rýchle a jednoduché prepínanie medzi kartonážou a fóliou. Špeciálne nastavenie "fólia" zabraňuje roztiahnutiu fólie. Funkcia automatického spustenia pri zatváraní klapky zjednodušuje prevádzku DIXI 10 S a šetrí čas. Automatický vyklápanie balíkov poskytuje potrebný komfort pri vysúvaní balíkov až do 180 kg.

DIXI 25/30 S

Séria Dixi 25 S / 30 S s prítlačnou silou 25 t alebo 30 t slúži na lisovanie balíkov s hmotnosťou do 360 kg, najmä lisovanie fólií a kartonáže. Mikroprocesorové ovládanie s jasným a viacjazyčným displejom LCD umožňuje rýchle a jednoduché prepínanie medzi kartonážou a fóliou. Špeciálne nastavenie "fólia" zabraňuje roztiahnutiu expanzných materiálov, napr. fólie.

DIXI 50 S

Lisovacie zariadenie DIXI 50 S s prítlačnou silou 50 t dosiahne hmotnosť balíkov do 500 kg, čo umožňuje využiť zhutnené balíky pri predaji recyklovateľných materiálov. Lisovanie fólií a kartonáže alebo iných lisovacích materiálov robí tieto stroje hospodárnymi a spoľahlivými v procesoch spracovania použitých materiálov. Mikroprocesorové ovládanie s jasným a viacjazyčným displejom LCD umožňuje rýchle a jednoduché prepínanie medzi kartonážou a fóliou.

DIXI 60 S

Model DIXI 60 S s nízkou výškou 2,17 m a tlakovou silou 60 t robí lis ideálnym zariadením na bezkonkurenčné znižovanie objemu lisovaného materiálu, pričom dosiahne hmotnosť balíkov až do 500 kg čo zároveň umožňuje využiť zhutnené balíky pri predaji recyklovateľných materiálov. Lisovanie fólií a kartonáže alebo iných lisovacích materiálov robí tieto stroje hospodárnymi a spoľahlivými v procesoch spracovania použitých materiálov. Mikroprocesorové ovládanie s jasným a viacjazyčným displejom LCD umožňuje rýchle a jednoduché prepínanie medzi kartonážou a fóliou.

DIXI 25 FP

DIXI 25 FP je lisovacie zariadenie ideálne pre najťažšie oceľové a plechové sudy. Vďaka uzavretej ochrannej komore s veľkým oknom ponúka tento valcový lis optimálny integrovaný koncept bezpečnosti s vynikajúcim hydraulickým pohonom, elektrickým ovládaním šetriacim priestor a ochranou proti vonkajším poškodeniam. Ohľaduplnosť k životnému prostrediu je demonštrovaná zachytávačom kvapalín.

Lisy/DIXI_50S_PET/petthumb_1602352025.jpg

DIXI 50 S PET

Vertikálne lisy

DIXI 50 S PET

DIXI 50 S PET je lisovacie zariadenie vyvinuté špeciálne pre lisovanie PET fliaš a plastov. Vnútorné technické prevedenie lisovacej komory umožňuje zabraňovaniu opätovného rozťahovania lisovaného materiálu po dokončení lisovacieho cyklu. Výrobca odporúča lisovanie v plastových sáčkoch. Lis je vybavený hydraulickým systémom lisovania, automatickým zámkom dverí (bezpečnostný prvok), zbernými kanálmi pre vypúšťanie zvyškových kvapalín a odnímateľnou zbernou nádobou.

O spoločnosti

Industry Vision Progress, s.r.o. je firma s pôsobnosťou na stredoeurópskom trhu, ktorá ponúka ponúka služby v nasledovných oblastiach - servis a predaj lisov, lisovacích zariadení, lisovacej techniky, najmä vertikálnych a horizontálnych lisov. Sme tím, ktorý už viac ako 10 rokov, od roku 2008, individuálne pristupuje k svojim zákazníkom, váži si ich dôveru a kvalitou servisných prác usiluje o ich spokojnosť. Teší nás, že našimi službami, servisnou činnosťou a predajom špičkovej lisovacej techniky prispievame k ekologickým riešeniam, ochrane životného prostredia, zmene myslenia pri potrebe recyklácie materiálov a podpore ekologicky orientovanej ekonomiky 21. storočia.

Referencie

Copyright © 2018 IVP servis. All Rights Reserved. Designed By MarekR.

Search